Lokalita Rezidence Klínovec

Přímo na úpatí Klínovce v nadmořské výšce 1000 m n.m. vznikly z bývalého hotelu Nástup luxusní horské apartmány, s wellness zónou, vnitřním vyhřívaným bazénem, fitness centrem, tenisovým hřištěm a parkovištěm.   

Celý objekt a parkoviště v rámci bezpečnosti střeží kamerový systém.  

Samozřejmostí je bezdrátové připojení k internetu (Wi-Fi) ve všech prostorách, které je v ceně pobytu.  

Vzhledem k naší filozofii a vnímání pobytu jako sportovně-relaxačního jsou veškeré interiéry nekuřácké.  

Zimu využívají především lyžaři, kteří se pohodlně od objektu přesunou na lyžích přímo na nástupiště sedačkové lanovky "Dámská", jejímž prostřednictvím jste propojeni s celým SKIAREÁLEM KLÍNOVEC, které je centrem sportovního dění a místem konání mnoha sportovních akcí. Taktéž je možné vyrazit na upravované běžecké tratě.  

V létě doporučujeme procházky po okolních turistických stezkách, výlety na kole, návštěvu lanového centra, bobovou dráhu v nedalekém Oberwiesenthalu. Lanovky fungují i v létě, kdy Vás vyvezou na Klínovec i s kolem. Následně je možné jet přes Boží Dar do Jáchymova a odtud další lanovkou zpět na vrch Klínovce. V okolí je také možné navštívit muzea a industriální památky, které byly zařazeny pod ochranu v rámci UNESCO.  

Po příjemně stráveném dni, kdy je každý většinou již fyzicky unaven, může den pokračovat v klasické sauně, infrasauně či plaváním v bazénu.